Tilaukset, tarjouspyynnöt, tiedustelut, kysymykset:

0400 937 789
ari.laukkanen@avertas.fi

Postiosoite

Ruunikkokatu 2
20380 Turku

Y-tunnus

2157618-0

Henkilökunta

Rami Saari
Rami Saari

Taloushallinto
050 372 6233
rami.saari@avertas.fi

Ari Laukkanen
Ari Laukkanen

Toimitusjohtaja
0400 937 789
ari.laukkanen@avertas.fi

Janne Seikola, Avertas Robotics Oy, myyntipäällikkö
Janne Seikola

Myyntipäällikkö
044 015 6156
janne.seikola@avertas.fi


Martti Laaksonen, Avertas Robotics Oy, Projektipäällikkö/sähkötöiden johtaja
Martti Laaksonen

Projektipäällikkö,
sähkötöiden johtaja
050 430 7226
martti.laaksonen@avertas.fi

Antton Laiho, Avertas Robotics Oy, Projekti-insinööri
Antton Laiho

Projekti-insinööri
040 755 3890
antton.laiho@avertas.fi

Jussi Niemelä, Avertas Robotics Oy, projekti-insinööri
Jussi Niemelä

Projekti-insinööri
040 523 4789
jussi.niemela@avertas.fi


Pyry Laukkanen, Avertas Robotics Oy, huoltopäällikkö
Pyry Laukkanen

Huoltopäällikkö
050 421 1300
pyry.laukkanen@avertas.fi

Matilda Laukkanen, Avertas Robotics Oy, Huoltoteknikko, automaatioasentaja
Matilda Laukkanen

Huoltoteknikko,
automaatioasentaja
040 737 3450
matilda.laukkanen@avertas.fi


Yhteistyö

JE-Tech Oy
Robotiikan partneriyritys Outokumpu / Keski- , itä- ja Pohjois-Suomi
www.jetech.fi

Esko Tauriainen, 045 174 9794
esko.tauriainen@jetech.fi

Jari Tanskanen, 045 174 9793
jari.tanskanen@jetech.fi